Byeler Gümüş'e Hoşgeldiniz! Telefon : 0539 307 30 09 Whatsapp : 0539 840 15 88 - Değişim Hattı: 0539 840 15 88

21 yıldır sizin için üretiyoruz…

about

Byeler

Firmamız Byeler markasıyla takı sektörünün tüm alanlarında faaliyet gösteren, 30 yıldan fazla tecrübesiyle, sektörde ürün kalitesi, tasarımları ve fiyatlarıyla önde gelen kuruluşlar arasındaydı yer almaktadır.

Byeler Gümüş üretmiş olduğu 925 ayar gümüş takı çeşitlerini 5 kıtada 40’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Sunmuş olduğu ürün ve hizmetleriyle müşteri memnuniyetini öncelikli amaç edinen Byeler markası Gümüş, sürekli olarak gelişip yenilenerek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi arzu etmektedir.

Byeler Gümüş takı üretiminde dünyada değişmekte olan trendleri göz önünde bulundurarak oluşturduğu geniş ürün koleksiyonuyla beraber hayallerinizdeki ürünleri en iyi kalite ve fiyatlarla gerçekleştirme imkanını da siz müşterilerine sunmaktadır.

Üretim

Tasarım & Modelleme
Ürünlerimizin tasarımları belli bir tema çerçevesinde yapılarak. Uzman takı tasarımcıları tarafından hazırlanır ve karakalem çizimlerde ürünün ana hatları belirlenir. Bu çizimlerin teknik detayları belirlenerek CAD ekibimiz tarafından bilgisayara ortamında  3 boyutlu olarak çizilip modellenmektedir. Dijital ortamda simülasyonu yapılan ürüne, üretim yöntemleri ve teknik kısıtlar göz önünde bulundurularak son hali verilip ürünün ana kalıbı digital olarak hazırlanmaktadır.

Ana Kalıp İmalatı
Dijital ortamda ana kalıbı hazır olan ürün yüksek çözünürlüklü 3 boyutlu yazıcılar yardımıyla mum ana kalıbı olarak hazırlanır. Hazırlanan bu ana kalıplar hassas döküm yöntemiyle maden olarak elde edilir. Sadekar ustamız tarafından son şekli verilen maden ana kalıp, kauçuğa alınarak seri üretime başlanabilir.

Ürün İmalatı
Kauçuğu hazır olan ürünler sırasıyla; Kauçuk kullanılarak ürün mumları üretilir, mumlara taş mıhlaması yapılır, mumlar mum ağacına dizilir, hassas döküm yapılır, ısıl ve kimyasal işlemler yardımıyla yüzey temizliği sağlanır, ürün montaj, kaynak ve tezgah işlemleri yapılır, zımpara ve cila işlemleri yapılır, ürün grubuna göre farklı kaplama yöntemleri uygulanarak mamül satışa hazır hale getirilir.

If a conversation starts out private, it should stay https://homework-writer.com/ that way.

Güncelleniyor....
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.